Bedel (Highlands, #2) Marsha Canham

ISBN:

Published:

488 pages


Description

Bedel (Highlands, #2)  by  Marsha Canham

Bedel (Highlands, #2) by Marsha Canham
| | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 488 pages | ISBN: | 6.15 Mb

Soylu bir İngiliz olarak doğmuştu, ancak aşkı uğruna İskoç oldu ve şimdi gerekirse doğduğu ülkeye karşı savaşmaya hazır.Catherine Cameron affedilmez bir günah işleyerek İskoç bir casusa aşık olmuş ve onunla evlenmişti. Onunla olmak bir uçurumdanMoreSoylu bir İngiliz olarak doğmuştu, ancak aşkı uğruna İskoç oldu ve şimdi gerekirse doğduğu ülkeye karşı savaşmaya hazır.Catherine Cameron affedilmez bir günah işleyerek İskoç bir casusa aşık olmuş ve onunla evlenmişti. Onunla olmak bir uçurumdan atlamak gibiydi, yere ne zaman ineceğinizi ve indiğinizde tek parça halinde mi olacağınızı bilemezdiniz.

Şimdi, Highland topraklarında Alexander Cameron’ın güçlü kollarında savaş tutkusunu ve aşkın bedelini öğrenecekti.İngiliz düşman ordusuyla savaşırken bir yandan sevdiği kadının güvende olması için mücadele ediyordu.Alexander Cameron başına ödül konmuş bir İskoç’tu. Aşk, bu efsanevi savaşçıyı hassas kılmıştı. Catherine onun kalbini, hayatını, ruhunu ele geçirmişti. Artık onu tehdit eden tehlikelerden karısını da korumak zorundaydı.

Fakat İngilizlerle savaşmaya giderken Catherine geride kalıp onu beklemeyi reddetti ve bir daha asla ayrılmayacaklarına yemin etti.Marsha Canham tutku dolu, nefes kesici bu kitabında savaştan zarar görmüş İskoçya’da efsanevi savaşçı Alexander Cameron’ın hayatındaki iki önemli şey için verdiği savaşı anlatıyor: ülkesi ve sevdiği kadın.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Bedel (Highlands, #2)":


garyjordanphotographer.com

©2014-2015 | DMCA | Contact us